Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik kol má motorka?

21.06.2022 Adéla Sojková adela.sojkova@gymka.cz

Dobrý den, miluji vaši obec! Moc toužím se do Drozdova podívat se svojí třídou! S pozdravem Sojková

20.06.2022 Magdalena Jůzová magdalena.juzova@gymka.cz

Ong miluju Drozdov. Drozdov je nejlepší

20.06.2022 Amír Said amir.said@gymka.cz

Dobrý den, jste nejlepší obec na světě! Drozdov je ráj na Zemi. S pozdravem, Amír Said

09.07.2018 Vlastimil Štorkán v.storkan@seznam.cz

Dobrý den, dne 18.6.2018 se uskutečnilo veřejné zasedání zastupitelstva obce Drozdov. Ve smyslu zákona O obcích by měl obecní úřad informovat o místě, době a navrženém programu zasedání zastupitelstva a to vyvěšením informace jednak na fyzické, ale virtuální úřední desce a kromě toho může informaci uveřejnit způsobem v místě obvyklým ( místní rozhlas, informační desky atd.) Chtěl bych se zeptat, proč obecní úřad porušil zákon O obcích a informaci o konání jednání zastupitelstva nezveřejnil ani na jedné úřední desce? Bude zveřejněn zápis z jednání zastupitelstva a usnesení zastupitelstva na webových stránkách obce jak tomu bylo v minulosti? Děkuji za odpověď.

19.09.2015 Michal M. michalsa8@seznam.cz

Dobrý den, rád bych se zeptal zda obec vydává nějaké památeční předměty, např. pohlednice, knihy atd. Pokud ano, kde je možné je pořídit. Děkuji za odpověď

16.09.2015 Veronika Kašparová historie.rodu@seznam.cz

Dobrý den, již dlouho pátrám po mém prastrýci Rostislavu Kovářovi, nedávno jsem se dozvěděla, že, jako malého se ho ujali příbuzní z Drozdova, také Kovářovi, kolem roku 1930, když ztratil oba rodiče, chodil také do Drozdova do školy. Je to už hodně let, ale byla bych vděčná za každou informaci o něm nebo jeho potomcích. Ráda bych také věděla, jak vypadal. Narodil se v roce 1920 na Svatém Kopečku u Olomouce. Děkuji. Veronika Kašparová Brno.

25.02.2015 remonty alpimdrewno@op.pl http://www.remonty-apm.pl

pozdrawiam

04.01.2015 Jana Šaková janavai@seznam.cz

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala novému zastupitelstvu za kus práce s webovými stránkami obce, které jsou nyní aktuální a i když v Drozdově nebydlím, ráda jsem informována o akcích a dění v mé rodné vísce, kterou mám moc ráda a často jezdívám k rodičům. Přeji vše dobré v novém roce a jen tak dál :-)