Obec Drozdov

Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik má zdravý člověk prstů na jedné ruce?

19.09.2015 Michal M. michalsa8@seznam.cz

Dobrý den, rád bych se zeptal zda obec vydává nějaké památeční předměty, např. pohlednice, knihy atd. Pokud ano, kde je možné je pořídit. Děkuji za odpověď

16.09.2015 Veronika Kašparová historie.rodu@seznam.cz

Dobrý den, již dlouho pátrám po mém prastrýci Rostislavu Kovářovi, nedávno jsem se dozvěděla, že, jako malého se ho ujali příbuzní z Drozdova, také Kovářovi, kolem roku 1930, když ztratil oba rodiče, chodil také do Drozdova do školy. Je to už hodně let, ale byla bych vděčná za každou informaci o něm nebo jeho potomcích. Ráda bych také věděla, jak vypadal. Narodil se v roce 1920 na Svatém Kopečku u Olomouce. Děkuji. Veronika Kašparová Brno.

25.02.2015 remonty alpimdrewno@op.pl http://www.remonty-apm.pl

pozdrawiam

04.01.2015 Jana Šaková janavai@seznam.cz

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala novému zastupitelstvu za kus práce s webovými stránkami obce, které jsou nyní aktuální a i když v Drozdově nebydlím, ráda jsem informována o akcích a dění v mé rodné vísce, kterou mám moc ráda a často jezdívám k rodičům. Přeji vše dobré v novém roce a jen tak dál :-)